prok little28.12.2018

Графік виїзного прийому громадян керівництвом та прокурорами Роздільнянської місцевої прокуратури

 ГРАФІК

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

НА ТЕРИТОРІЇ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

НА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

п/п

Селищна, сільська рада

Дата та час прийому

1

Бецилівська сільська рада

06.02.2019

10:00-13:00

2

Буцинівська сільська рада

13.02.2019

10:00-13:00

3

Виноградарська сільська рада

20.02 .2019

10:00-13:00

4

Гаївська сільська рада

27.02.2019

10:00-13:00

5

Єгорівська сільська рада

06.03.2019

10:00-13:00

6

Єреміївська сільська рада

13.03.2019

10:00-13:00

7

Кам'янська сільська рада

20.03.2019

10:00-13:00

9

Кошарська сільська рада

27.03.2019

10:00-13:00

10

Кучурганська сільська рада

03.04.2019

10:00-13:00

11

Лиманська селищна рада

10.04.2019

10:00-13:00

12

Марківська сільська рада

17.04.2019

10:00-13:00

13

Новоукраїнська сільська рада

24.04.2019

10:00-13:00

14

Понятівська сільська рада

08.05.2019

10:00-13:00

15

Старостинська сільська рада

15.05.2019

10:00-13:00

16

Степанівська сільська рада

22.05.2019

10:00-13:00

17

Степова сільська рада

29.05.2019

10:00-13:00

18

Щербанська сільська рада

05.06.2019

10:00-13:00

19

Яковлівська сільська рада

19.06.2019

10:00-13:00

 ГРАФІК

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

НА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

п/п

Селищна, сільська рада

Дата та час прийому

1

Цебриківська об’єднана територіальна громада

08.02.2019

10:00-12:00

2

Великоплосківська об’єднана територіальна громада

15.02.2019

09:00-11:00

3

Великомихайлівська об’єднана територіальна громада

22.02.2019

11.00-13:00

6

Вишневська сільська рада

01.03.2019

10:00-12:00

7

Мигаївська сільська рада

15.03.2019

10:00-12:00

8

Новоолександрівська сільська рада

22.03.2019

10:00-12:00

9

Новоборисівська сільська рада

29.03.2019

10:00-12:00

10

Сошеострівська сільська рада

05.04.2019

10:00-12:00

11

Полішпаківська сільська рада

12.04.2019

10:00-12:00

12

Першотравнева сільська рада

19.04.2019

10:00-12:00

ГРАФІК

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

НА ТЕРИТОРІЇ ЗАХАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

НА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

п/п

Селищна, сільська рада

Дата та час прийому

1

Затишанська об’єднана територіальна громада

12.02.2019

10:00-12:00

2

Василівська сільська рада

19.02.2019

10:00-12:00

3

Войничівська сільська рада

26.02.2019

10:00-12:00

4

Йосипівська сільська рада

05.03.2019

10:00-12:00

6

Павлівська сільська рада

12.03.2019

10:00-12:00

7

Мар’янівська   сільська рада

19.03.2019

10:00-12:00

8

Новозаріцька сільська рада

26.03.2019

10:00-12:00

9

Онилівська сільська рада

02.04.2019

10:00-12:00

10

Карабанівська сільська рада

09.04.2019

10:00-12:00

11

Перехрестівська сільська рада

16.04.2019

10:00-12:00

12

Росіянівська сільська рада

23.04.2019

10:00-12:00

  ГРАФІК

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

НА ТЕРИТОРІЇ ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ

НА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

п/п

Селищна, сільська рада

Дата та час прийому

1

Бранкованівська сільська рада

07.02.2019

10:00-13:00

2

Вікторівська сільська рада

14.02.2019

10:00-13:00

3

Петровірівська сільська рада

21.02.2019

10:00-13:00

4

Катерино-Платонівська сільська рада

28.02.2019

10:00-13:00

5

Малігонівська сільська рада

07.03.2019

10:00-13:00

6

Миколаївська сільська рада

14.03.2019

10:00-13:00

7

Новоандріївська сільська рада

21.03.2019

10:00-13:00

8

Новосвітівська сільська рада

28.03.2019

10:00-13:00

9

Армашівська сільська рада

26.02.2019

10:00-13:00

10

Старомаяківска сільська рада

04.04.2019

10:00-13:00

11

Червонокутська сільська рада

11.04.2019

10:00-13:00

12

Чогодарівська сільська рада

18.04.2019

10:00-13:00

13

Ширяївська об’єднання територіальна громада

17.05.2019

10:00-13:00

ГРАФІК

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

НА ТЕРИТОРІЇ ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

НА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

п/п

Селищна, сільська рада

Дата та час прийому

1

Знам’янська об’єднана територіальна громада

16.05.2019

10:00-13:00

2

Баранівська сільська рада

23.05.2019

10:00-13:00

3

Павлинівська сільська рада

30.05.2019

10:00-13:00

4

Коноплянська об’єднана територіальна громада

06.06.2019

10:00-13:00

8

Северинівська сільська рада

13.06.2019

10:00-13:00

9

Білчанська сільська рада

20.06.2019

10:00-13:00

10

Бузинівська сільська рада

24.06.2019

10:00-13:00

11

Великобуялицька об’єднана територіальна громада

27.06.2019

10:00-13:00

 02   04 2   03