prok little27.01.16
Роздільнянською місцевою прокуратурою проведено спільну нараду

У приміщенні Роздільнянського відділу поліції Роздільнянською місцевою прокуратурою 27 січня 2016 року під головуванням керівника місцевої прокуратури Злого Л.М., проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів з порядком денним:«Стан координаційної діяльності щодо протидії злочинності і корупції на території Роздільнянського, Великомихайлівського, Фрунзівського, Іванівського, Ширяївського районів Одеської області та вжиття спільних заходів на даному напрямі роботи на І півріччя 2016 року».

На нараді обговорені найбільш проблемні питання стосовно протидії вчинення кримінальних правопорушень та їх розкриття. Насамперед злочинів, пов’язаних із: крадіжками майна з дачних будинків, незаконним заволодінням транспортними засобами, порушенням порядку здійснення операцій з металобрухтом, правил охорони та використання надр.

Викликала зауваження і робота щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин, злочинами економічної спрямованості.

За наслідками проведеної наради розроблено ряд спільних дій, спрямованих на підвищення ефективності протидії злочинності та корупції на території Роздільнянського, Великомихайлівського, Фрунзівського, Іванівського та Ширяївського районів.

 V gazetu cut
 narada 2 cut
 narada 3 cut

 02   04 2   03