prok little05.03.2018

Завершено досудове розслідування розбійного нападу

 Роздільнянською місцевою прокуратурою 14 лютого 2018 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб, які здійснили розбійний напад, заволоділи автомобілем, коштами та документами місцевого мешканця, чим завдали йому матеріальної шкоди на суму більше 260 тисяч гривень(ч.2 ст.187, ч. 3 ст. 289 КК України).

Вказані особи обвинувачуються у тому, що на початку листопада 2017 року з метою заволодіння чужим транспортним засобом та майном, діючи за попередньою змовою групою осіб, шляхом словесних погроз розправою з життям потерпілого, нанесенням тілесних ушкоджень, із застосуванням колото-ріжучих предметів, у т.ч. демонстрації таких потерпілому,біля села Матишівка Роздільнянського району заволоділи чужим автомобілем та грошима.

У той же день, продовжуючи свій злочинний умисел, вказані особи прибули за місцем мешкання того ж потерпілого в село Степове Роздільнянського району, де із застосуванням погроз та насилля заволоділи його грошовими коштами.

За вчинення цих злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання до десяти та до дванадцяти років позбавлення волі.

 02   04 2   03